DLACZEGO ŻURAW I CZAPLA CZYLI OFERTA


Blog zastępuje stronę www.wrobliniec.pl (strona obecnie w przebudowie). Blog zawiera wszystkie aktualne informacje.
NASZA OFERTA: Całoroczne apartamenty pod ścianą lasu / Miejsce Przyjazne Dorosłym oraz ich Zwierzakom / WIECZORY przy KOMINKU,  KAWA na TARASIE, obserwacja zachodów słońca i kluczy żurawi .. / Cisza, spokój i przyroda .. / Lasy, łąki, grzyby, jagody .. / Szlaki rowerowe i konne wśród lasów i pól / Raj psi i ptasi oraz ludzki ... / Park Krajobrazowy Dolina Baryczy - Stawy Milickie / Niepowtarzalny klimat wnętrz / Brak TV i tłumów turystów / Spokój, natchnienie, inspiracja..

ZAPRASZAMY RÓWNIEŻ: Żuraw i Czapla na Facebooku :)


Nasza oferta skierowana jest DO OSÓB DOROSŁYCH I DZIECI STARSZYCH (nastoletnich). 
Zapraszamy również Państwa PSY i KOTY oraz KRÓLIKI :) 

Żuraw i Czapla oferują TRZY CAŁOROCZNE, DWUPOZIOMOWE APARTAMENTY, każdy z apartamentów (powstałe po podzieleniu na 3 segmenty budynku byłej stajni) jest w pełni wyposażony. Otoczenie, widoki - łąki i lasy.
Każdy jest wynajmowany w całości, cena wynajmu zależy od ilości mieszkających osób (max. 4) i długości oraz terminu pobytu (szczegóły w cenniku). Apartamenty są całoroczne, bardzo dobrze ocieplone (ściany i dach), co zapewnia ciepło w zimie i chłód latem.

W trakcie rezerwacji wysyłamy szczegółowy OPIS DOJAZDU. Nie reklamujemy się przy drogach aby zachować nasze atuty czyli CISZĘ I SPOKÓJ dla Naszych Gości i dla nas ...

Rezerwacje i pytania tylko drogą mailową: siedlisko@wrobliniec.pl.

Szczegóły: "GDZIE czyli APARTAMENTY"
Cennik: "ZA ILE czyli CENNIK"
Zasady pobytu: "JAK czyli KARTA GOŚCIA"

Z A P R A S Z A M Y :)