GDZIE czyli APARTAMENTY

APARTAMENT  CZĘŚĆ GÓRNA / SYPIALNA (fragment)
NASZYM GOŚCIOM OFERUJEMY:

TRZY CAŁOROCZNE, DWUPOZIOMOWE APARTAMENTY

W KAŻDYM APARTAMENCIE NA PARTERZE:

(40 m.kw.) oferujemy kompletnie wyposażoną część kuchenną (czajnik elektryczny, kawiarka, garnki, talerze, sztućce, szkło, wszelkie otwieracze, tarki, sitka, wyciskarki itp. itd.;-)) z lodówką i kaflową kuchnią (drewno w cenie noclegu), na której Goście mogą przyrządzać posiłki, oraz część kominkową z kanapami, łazienkę z WC i prysznicem. Goście ogrzewają apartamenty samodzielnie kominkiem żeliwnym (drewno w cenie noclegu). Jest możliwość wypożyczenia kuchenki elektrycznej – 5zł/prąd/dobę faktycznego użytkowania.

W KAŻDYM APARTAMENCIE NA PIĘTRZE:

(40 m.kw. ze skosami)  część sypialna z podwójnym łóżkiem w jednej części, rozkładaną kanapą w drugiej części oraz łazienką z WC i bidetem. Dodatkowo apartament środkowy posiada umeblowaną werandę na piętrze z widokiem na las. Zapewniamy pościel i ręczniki.

Wszystkie apartamenty posiadają umeblowane drewniane tarasy na parterze (widoki na łąkę i las), oddzielone między sobą gęstymi, dużymi krzewami, każdy z ogrodzonym ogródkiem, co zapewnia prywatność i bezpieczeństwo psom.
                                                                                                        
W cenie dostępne dla Gości  - stodoła, czynna do godz.22.00 – idealne miejsce do obserwacji zachodów słońca :), gdzie kupić można wyroby gospodarstwa ekologicznego naszych sąsiadów (jajka, ser, masło, dżemy..); proste rowery turystyczne (2 szt.) aby podjechać do najbliższego sklepu, leżaki (6 szt.) oraz przenośne grille (3 szt.) bez opału.
Własne rowery można trzymać w rowerowni, w ogródku przy apartamencie lub w stodole.
Na miejscu są także mapy okolicy, informatory itp.
W stodole internet bezprzewodowy.

Jeśli komuś nie chce się gotować .. ;) : w Siedlisku Goście otrzymają mapki i informacje na temat okolicznych miejsc, w których można zjeść rybkę, dziczyznę i inne …..

  


APARTAMENT CZĘŚĆ DOLNA / SALONIK


APARTAMENT ŚRODKOWY  / CZĘŚĆ GÓRNA Z WERANDĄ (fragment)

ŁAZIENKI  DOLNE Z PRYSZNICEM (fragment)

OD ZEWNĄTRZ / OGRÓDKI


APARTAMENT / TARAS / OGRÓDEK