JAK czyli KARTA GOŚCIA

PRAWA GOŚCI I PROŚBY DO GOŚCI

Spisane dla Państwa wygody i naszego spokoju.

1. Nasza oferta skierowana jest DO OSÓB DOROSŁYCH I DZIECI STARSZYCH (wiek nastoletni). ZAPRASZAMY RÓWNIEŻ (bezpłatnie) PSY i KOTY :) Ze względu na naszą sunię (Cane Corso) oraz innych Gości możemy przyjąć tylko psy łagodne, ułożone i niehałaśliwe. Prosimy o zabranie ze sobą smyczy i koca/legowiska dla zwierzaka. Wszystkie koce, narzuty i poduszki w Siedlisku przeznaczone są wyłącznie dla ludzi. Psy zapraszamy do korzystania z dolnych, pomarańczowych kanap na własnych, ulubionych kocykach. Natomiast meble na górze (sypialnia), czyli łóżka i kanapa rozkładana, przeznaczone są tylko dla ludzi.  O przyjeździe zwierzęcia prosimy uprzedzić w mailu.

2. Goście otrzymują bezpłatnie: drewno do palenia w kominkach, kuchniach kaflowych, na ognisku oraz w palenisku w stodole, leżaków (6 sztuk), dostęp do grilli przenośnych (3 sztuki) bez opału. We własnym zakresie Goście zaopatrują się w węgiel na grill przenośny. Na krótkie wycieczki lub przejazd do sklepu udostępniamy proste rowery.

4. Za użytkowanie kuchenki elektrycznej (zamiast lub oprócz kaflowej kuchni wiejskiej, dostępnej w każdym apartamencie) doliczana jest opłata 5 zł za każdą dobę. Podobnie za inne urządzenia elektryczne przywiezione przez Gości typu suszarki do grzybów (nie dotyczy ładowarek do telefonów, laptopów itp.). Potrzebę kuchenki proszę zgłosić w mailu.

5. Ze względu na warunki panujące w Siedlisku i okolicy (cisza - brak odgłosów innych niż szum lasu, śpiew ptaków, odgłosy zwierząt i sezonowo prac na polach) prosimy
o zachowanie ciszy, niesłuchanie głośno muzyki oraz NIEPALENIE PAPIEROSÓW na całym terenie Siedliska, na tarasach i w stodole.

7. CISZA NOCNA obowiązuje od 22.00 do 7.00. Po godz. 22.00 prosimy o zachowanie ciszy ze względu na innych gości.

8. Doba hotelowa trwa od godz.15.00 w dniu przyjazdu do godz. 11.00 w dniu wyjazdu.  Ewentualne inne godziny pobytu bywają możliwe - do ustalenia w trakcie rezerwacji.

9.  Prosimy o niepozostawianie resztek jedzenia i kosmetyków w łazienkach i kuchniach.

10. Prosimy o wysypywanie popiołu z kominków na łąkę przy krawędzi lasu.

11. W Siedlisku segregujemy odpady - odpowiednie pojemniki/kubły koło stodoły.

12. Apartamenty uprzejmie prosimy zostawić w takim stanie, w jakim je Państwo zastali.

13. Obowiązuje bezwzględny ZAKAZ przebywania na terenie Siedliska osób nieobjętych rezerwacją.

14. NIE PRZYJMUJEMY REZERWACJI GRUPOWYCH.

15. Prosimy o regulowanie płatności w pierwszym dniu pobytu.---------------------------------------------------------------------------------------------------
Dziękujemy w imieniu pozostałych Gości  za uszanowanie powyższych próśb.
Życzymy miłego pobytu :-)